Projekt domu bez pozwolenia z poddaszem

Projekt 35m2 na zgłoszenie bez balkonu

 

1. Dom 35m2 parterowy z poddaszem nieuzytkowym na zgłozenie lub pozwolenie na budowe (projekt uniwersalny)

 

Przedstawione poniżej projekty domu murowanego 35m2 na zgłoszenie zarówno z poddaszem o wysokości 5 m, jak również domu całorocznego do 35m2 bez pozwolenia z poddaszem użytkowym mierzącym 6,2 m, to warte rozważenia alternatywy dla standardowych projektów budynków mieszkalnych. Mniejszy metraż domu pozwala na obniżenie kosztów całej inwestycji, włącznie z kupnem mniejszej działki. 

 

Oferowany projekt domu bez pozwolenia z poddaszem możliwy jest do wykorzystania na działkach prywatnych, a dodatkowo jest w pełni dostosowany dla urzędów Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Projekt domku letniskowego 35m2 opiewający na atrakcyjną cenę 999,00 złotych zawiera:

 

  • – Projekt domu 35m2,
  • – Listę Materiałów Budowlanych pozwalających na budowę domu do 35m2 na zgłoszenie ze specjalnie wybranych surowców 

 

Odpowiadając na potrzeby klientów, w ofercie znajduje się zarówno projekt domu z poddaszem użytkowym i nieużytkowym, aby maksymalnie spełnić oczekiwania rynkowe, a także niezbędne wymogi litery prawa. Przybliżony zakres kosztów domku murowanego 35m2 na zgłoszenie dostępy jest w zakładce kosztorys.

 

Skontaktuj się ze mną w sprawie kupna projektu poprzez zakładkę Kontakt

 

© Copyright 2019-2025 STRONA OBJĘTA PRAWAMI AUTORSKIMI © Przedstawiony projekt jest opatentowany © Wszelkie kopiowanie prawnie zabronione ©.